Belirtilen fiyat, Yeni Duster Comfort 1.6 16v 115hp 4x2 versiyonunda geçerli, Hurda Teşviğine İlişkin Düzenleme’de belirtilen kurallara uygun ve devlet tarafından uygulanan 8.000 TL’ye varan ÖTV teşviğinden yararlanabilen aynı cins aracın yerine, devletten alınan hurda belgesini ibraz ederek, Dacia’dan perakende olarak satın alınan sıfır km araçlarda geçerli tavsiye edilen anahtar teslim fiyatıdır. İlgili fiyata kasko ve trafik sigortası dahil değildir. Hurda teşvikinden yararlanmadan yapılan satışlarda ilgili fiyat geçerli değildir. İlan görselinde kullanılan otomobilin fiyatı ile belirtilen fiyat farklılık göstermektedirKampanya stoklarla sınırlı ve 30.09.2018 tarihine kadar geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Tanoto Dacia Yetkili Satıcıları’ndan alabilirsiniz.

Eylül  ayında, tüm Dacia binek otomobillerin perakende satın alımlarında, 40.000 TL kredi tutarı ve 20 aya varan vade seçeneği için %0,98 sabit faiz oranı sizleri bekliyor!Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar, yasal mevzuatın izin verdiği sınır dahilinde maksimum 100.000 TL kredi tutarı ve 48 aya varan vade için %1,69, maksimum 150.000 TL kredi tutarı ve 48 aya varan vade için %1,79 faiz oranı ile kredi kullanabilirler.Eylül ayına özel olarak, Dacia Finans’tan kredi kullanılarak yapılan 2018 model yılı Dacia binek otomobil satın alımlarında, liste fiyatı üzerinden 1.000 TL ilave indirim uygulanmaktadır.Finansman kampanyaları, tüm model yıllarındaki Dacia binek otomobillerin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Belirtilen indirimler, sadece 2018 model yılı Dacia binek otomobillerin Dacia Finans’tan kredi kullanılması şartıyla geçerlidir. 2017 model yılı araçlarda, ilgili indirimden yararlanılamaz. İndirimin uygulanabilmesi için tüm fatura ve kredi işlemlerinin 30 Eylül'e kadar tamamlanması gerekmektedir. Kampanyalar stoklarla sınırlıdır ve 15.08.2018 tarihine kadar, katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. Ayrıntılı bilgiyi Tanoto Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.• 40.000 TL 20 Ay %0 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %1.23, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %15.78• 100.000 TL 48 Ay %1,69 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %2.05, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %27.63• 150.000 TL 48 Ay %1,79 / Aylık Bireysel Maliyet Oranı; %2.17, Yıllık Bireysel Maliyet Oranı; %29.45Ayrıntılı bilgiyi Tanoto Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

İlgili indirim sadece, devletin Hurda Teşviğine İlişkin Uygulaması’ndan yararlanan müşterilerimizin kendi adlarına, yeni bir Dacia Logan MCV, Sandero, Dokker Combi, Dokker Van, Yeni Duster 1.5 dCi 90 bg’lik otomobil satın almaları durumunda geçerlidir. Kampanya indirimi ile finansman kampanyaları ve hurda teşviği hariç, diğer herhangi bir indirim birlikte kullanılamaz. İlgili indirimin kullanılması durumunda, Dacia Finans’tan Maxxi Koruma ya da Maxxi Değer satın alınması şartı ile %2,14 faiz oranı ile kredi kullanılabilir. Hurda teşviğine konu hurda araç ile yeni satın alınacak araç cinsi aynı olmalıdır. İndirim hakkı kişiye özeldir, bir başkasına devredilemez. Kampanyadan yararlanabilmek için, hurda teslimine yönelik olarak alınan Hurda Belgesi’nin ibraz edilmesi gerekmektedir. Kampanya 31.08.2018 tarihine kadar yapılan perakende satın alımlarda geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Ayrıntılı bilgiyi Tanoto Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Ağustos ayında, Dacia Dokker Combi ve Dokker Van modellerinin satın alımlarında, 30.000 TL kredi tutarı ve 15 aya varan vade seçeneği için %0 sabit faiz oranı sizleri bekliyor!Daha fazla kredi ve vade talebi olanlar, yasal mevzuatın izin verdiği sınır dahilinde maksimum 100.000 TL kredi tutarı ve 48 aya varan vade için %1,69, maksimum 150.000 TL kredi tutarı ve 48 aya varan vade için %1,79 faiz oranı ile kredi kullanabilirler.Finansman kampanyaları, tüm model yıllarındaki Dokker Combi ve Dokker Van modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir ve anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları sadece MaxxiKoruma (Kredi Koruma Sigortası) ve/veya MaxxiDeğer (Araç Değer Koruma Sigortası) ile birlikte geçerlidir. İki üründen en az biri satın alınmadığı durumda, anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Kampanyalar birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. • 30.000 TL 15 Ay %0 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %0.32, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %3.89• 100.000 TL 48 Ay %1,69 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %1.81, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %24.03• 150.000 TL 48 Ay %1,79 / Aylık Ticari Maliyet Oranı; %1.90, Yıllık Ticari Maliyet Oranı; %25.40Ayrıntılı bilgiyi Tanoto Dacia Yetkili Satıcıları’ ndan alabilirsiniz.

Maxxi Garantim alana 100 TL değerinde hediye çeki. 4 adet Bridgestone veya Lassa marka lastik alana serviste 100 TL indirim fırsatı. Maximum Kart'a +5 taksit, World'e +4 taksit.Dacia ServisAvantajlı fiyatlar, tüm Dacia'ların bakım ve mekanik onarımlarında, aksesuar Fix paketleri, aydınlatma ve Elf motor yağlarında geçerlidir. 4 adet Bridgestone veya Lassa marka lastik alana, serviste anında 100 TL indirim uygulanacaktır. Maxxi Garantim alanlara, www.hepsiburada.com üzerinden yapacakları online alışverişlerde geçerli 100 TL değerinde hediye indirim kodu gönderilecektir. Indirim kodu cep telefonlarına SMS ile gönderilecektir, tek kullanımlıktır ve stoklarla sınırlıdır. Taksitli işlemlerde +5 taksit Maximum Kart'a, +4 taksit ise World'e özel tekliflerdir. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Tanoto Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Renault MAİS'in bu kampanyayı tek taraflı olarak, süresinden önce sonlandırma hakkı mevcuttur.

Dacia ServisBelirtilen fiyat, Sandero Stepway 1.5 dCi 90 bg araca ait Motrio yedek parça ve işçilikten oluşan Motrio Ön Fren Balatası değişim paketinde geçerlidir. Fiyata KDV dahildir. Fiyat, aracın model tipine göre değişiklik gösterebilir. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Tanoto Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Dacia +44 yaş ve üzerine, bakım ve onarımlarda %20 ve üzerinde avantajlarBu teklif katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. MAİS A.Ş. teklifi istediği tarihte sonlandırma hakkını saklı tutar.